ODTÜ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

ODTÜ Teknokent ATOM - Son Başvuru 8 Temmuz

Değerli ODTÜ’lü,

2008 yılında ODTÜ Teknokent bünyesinde kurulan ve Dijital oyun ve animasyon sektörlerinde Türkiye’nin ilk ve tek ön kuluçka merkezi olan“Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (ATOM)”dördüncü kez kapılarını girişimcilere açıyor.

Bugüne kadar verdiği hizmetlerle 10 firmanın kurulmasına ve 1 milyon TL’den fazla destek almasını sağlayan ATOMDijital Oyun, Animasyon ve Mobil Uygulamafikirlerinizi bekliyor.

ATOM destekleme sürecinde, gruplara proje ve iş planı hazırlama desteğinden, danışmanlık ve finansal destek yönlendirmelere, teknik ve girişimcilik eğitimlerden, grupların çalışabilecekleri açık ofis alanlarına kadar birçok hizmet bulabileceksiniz.

İŞ ORTAKLARINDAN GRUPLARA BİREBİR PROJE DESTEKLERİ!

ATOM’daki girişimciler, Türkiye'nin lider firmalarındanTurkcell Teknoloji, Microsoft, Intel ve Türk Ekonomi Bankası’nın deneyimleri, bilgi birikimleri ve özellikle de birebir proje desteklerine de ulaşabilecekler. Bu sayede, projelerini daha başarılı bir şekilde geliştirme ve yüzde 100 ticarileştirme fırsatı bulacaklar.

MENTORLUK DESTEĞİ

Ayrıca ODTÜ Teknokent’te yer alan Taleworlds, Pixofun, Zibumi, Panteon gibi Türkiye’nin öncü oyun firmaları gruplarla birebir çalışarak projelere koçluk desteği verecekler. ATOM grupları ODTÜ Teknokent’in sunduğu yoğun mentorluk hizmetleri ile beraber İş Melekleri Ağı olan METUTECH- BAN’dan da yararlanma fırsatı bulacaklar.

ŞİMDİ SEN DE HAYALLERİNE GÜVENİYORSAN ATOM’DAKİ YERİNİ ALMALISIN…

Başvuru için:http://odtuteknokent.com.tr/portal/faces/atom-navigation/home

Bilgi için:

Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (ATOM)

Tel: 0 312 987 35 00/134

e-posta:atom@odtuteknokent.com.tr


KPM Etkinlikleri

  • 2011-05-19 00:00