-A A +A

İşverenler

  • Kariyer Fuarı: Kariyer Fuarı etkinliği Kültür Kongre Merkezi fuar alanında 2 gün boyunca stant açabileceğiniz ve öğrencilerimizle bu stantlarda buluşabileceğiniz bir etkinliktir. Katılmak için sistem üzerindeki Kariyer Fuarı Başvuru Formu nu doldurarak fuara başvurularını ulaştırabilirsiniz.

  • Firmaya özel etkinlikler: İsteğiniz üzerine yılın herhangi bir ayında KPM işbirliği ile sunum, seminer, mülakat, işe alım sınavı veya çalıştay gibi etkinlikler yapabilirsiniz. KKM salonlarından herhangi birinde yer ayırabilmemiz için etkinlik yapmak istediğiniz  tarihten en az bir ay önceden Firmaya Özel Etkinlik Başvuru Formunu doldurmanız gerekmektedir.

    KKM Salonları hakkında bilgi için: kkm.metu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • İş ve staj ilanları yayınlama: ODTÜ Kariyer Planlama Merkezi, öğrenci ve mezunlarımıza ulaşabilmeniz amacıyla kpm.metu.edu.tr sistemini sunmaktadır. Sisteme ücretsiz firma üyeliği yapılmasının ardından, iş ve staj pozisyonlarıyla ilgili ilan vermeniz ve sistemimizde kayıtlı olan üyelerimizden başvuru toplamanız mümkündür.

  • Tanıtım ya da iş ilanları için poster: Dönem içinde, yerleşkede asılmak üzere, aşağıdaki adrese A3 boyutunu geçmeyecek şekilde ilan/poster gönderebilir ve tanıtım/iş ilanı gibi duyurularını bu yolla bizlerle paylaşabilirsiniz.

Poster için adres:

ODTÜ Kariyer Planlama Merkezi

Rektörlük Binası, 1. Kat,

Dumlupınar Bulvarı, 06800

Çankaya Ankara / TÜRKİYE