-A A +A

İK ODTÜ'de

Kariyer hedefinizi deneyimleyerek belirlemek için İnsan Kaynakları ekipleri ODTÜ’de!

İK ODTÜ'de etkinliği; hem firmaların hem de ODTÜ öğrenci ve mezunlarının kazanım sağlaması için yapılan bir etkinliktir.

Akademik yıl içerisinde yerleşkemizde firma ve kurumlar tarafından düzenlenen İK ODTÜ'de etkinlikleri tüm öğrencilerimizin katılımına açıktır. Bu etkinliklerin detayları KPM ana sayfasından ve e-posta yoluyla  duyurulmaktadır.

Aralarında dünyanın en gözde firmalarının da bulunduğu birçok firma İK ODTÜ'de etkinliği için yerleşkemizi ziyaret etmekte, mülakat, mülakat simülasyonu, envanter uygulamaları, vaka çalışmaları, değerlendirme merkezi uygulaması gibi işe alım aktivitelerinin yanında öğrencilerimizin kendilerini geliştirebilecekleri çalıştay ve seminerler düzenlemektedirler.Öğrencilerimiz bu etkinliklerde firmaların var olan pozisyonlarını, başvuru koşullarını ve tarihlerini öğrenebilmekte, firma yetkilileriyle birebir görüşebilmektedirler.

Ayrıca öğrencilerimiz, İK ODTÜ'de etkinliğinde yer almasını istedikleri firmaların isimlerini aşağıda bulunan linkteki form vasıtasıyla Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezine ulaştırabilir. Önerilen firmalar merkezimizce bir değerlendirme sürecine tabi tutulur, bu sürecin ardından seçilen firmaların yetkilileriyle merkezimiz iletişime geçip İK ODTÜ'de etkinliğinde bu firmaların yer alması için gerekli çalışmaları başlatır.

İK ODTÜ'de Firma Öneri Formu  

Önceki Etkinliklerden