İş İlanları

Content Writer (Part-time) | Raklet  • Kurum/Firma: Raklet
  • Pozisyon: Content Writer (Part-time)
  • İşveren Web Sitesi: raklet.com

İlan Bitiş Tarihi: 10/03/2023


Merhaba, ben Raklet’ten Gerçek. 👋

Öncelikle standart bir iş ilanı metni koymak istemedim. Sonuçta,küçük bir ekibin büyük önemli bir parçası olacak kısa sürede öğrendikleri ile fark yaratacak bir Content Writer arıyoruz. 👀

🤖 İngilizce içerik yazma konusunda rahat,
📈SEO konusunda bilgisi olan ve kendini dahada geliştirmek isteyen,
🧑‍💻Çalışmalarını zamanında teslim etmeye özen gösterecek,
🎥 Banner gibi içeriklere basit düzeyde grafik işlerini halletmek de yardımcı olabilecek,
💸 SaaS girişimlerine ilgisi olan,
🌎 40 farklı ülkeden müşterileri olan bir girişimin parçası olmak ve sıfırdan globale nasıl gidilir yakından tecrübe etmek isteyen, hızlı düşünebilen ve ürünü sahiplenecek bir content writer arayışı içindeyiz.

Raklet Kimdir?
Raklet çeşitli organizasyonlar için operasyonel modülleri bir çatı altında toplayan bir yazılımdır.

Şu anda dünyanın çeşitli yerlerinden %100 remote bir ekip olarak Slack, Trello, Intercom ve Figma gibi araçlarla çalışıyoruz.

Hedefimiz 2024 sonunda 10 kişiden az bir ekip ile senelik $1M gelire ulaşmak ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Platforma getirdiğimiz lead’lerin nereden geldiğini, ücretsiz bir hesabın bize hangi kanallarda ne kadara mal olduğunu, bunların yüzde kaçının ücretli müşteriye döndüğünü biliyoruz ve kontrollü bir büyüme sağlayabiliyoruz. 🚀

Burada Çalışmak Sana Ne Katacak?
%100 remote çalışma düzeni ve sınırsız izin hakkının yanı sıra global ve tecrübeli bir ekiple yaptığın her işin sonuçlarını anında görüp analiz edebileceğin bir çalışma ortamı sunuyoruz. Özellikle bu alanda çalışmaya devam etmek için tecrübe edinip fayda sağlayabileceğin bir fırsat arıyorsan doğru yerdesin.