-A A +A

Hizmetlerimiz

  • Kariyer Fuarı: Kariyer Fuarı etkinliği Kültür Kongre Merkezi Büyük Fuaye alanında firmaların 2 gün boyunca stant açtığı ve öğrencilerimizin bu stantları ziyaret ederek firmalarla buluştuğu bir etkinliktir. Katılımcı firmalar sistem üzerindeki Kariyer Fuarı Başvuru Formunu doldurarak fuara başvurularını ulaştırabilmektedir.
  • Firmaya özel etkinlikler: Firmaların isteği üzerine yılın herhangi bir ayında KPM işbirliği ile sunum, seminer, mülakat, işe alım sınavı veya çalıştay gibi etkinliklerin yapıldığı bir KPM hizmetidir. KKM salonlarından herhangi birinde yer ayırabilmemiz için firmaların etkinlik yapmak istedikleri  tarihten en az bir ay önceden başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. KKM Salonları hakkında bilgi için:  kkm.metu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.  
  • İş ve staj ilanları yayınlama: ODTÜ Kariyer Planlama Merkezi, firmalara öğrenci ve mezunlarımıza ulaşabilmeleri amacıyla kariyer planlama sistemini sunmaktadır. Sisteme ücretsiz firma üyeliğinin kpm.metu.edu.tr yapılmasının ardından, iş ve staj pozisyonlarıyla ilgili ilan verilmesi ve sistemimizde kayıtlı olan üyelerimizden başvuru toplanması mümkündür.
  • Tanıtım ya da iş ilanları için poster: Firmalar, dönem içinde, yerleşkede asılmak üzere, aşağıdaki adrese A3 boyutunu geçmeyecek şekilde ilan/poster gönderebilir ve tanıtım/iş ilanı gibi duyurularını bu yolla bizlerle paylaşabilirler.

Poster için adres:

ODTÜ Kariyer Planlama Merkezi

Rektörlük Binası, 1. Kat,

Dumlupınar Bulvarı, 06800

Çankaya Ankara / TÜRKİYE