-A A +A

2017 Madalyaları Hakkında

Değerli Mezunlar,

Mezunlar Günü bu yıl 1 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir. 2017 Mezunlar Günü'nde 1962, 1967, 1972, 1977, 1987, 1997 ve 2007 mezunlarımız madalya almaya hak kazanmışlardır. Detaylar için lütfen aşağıdaki maddeleri inceleyiniz.

1. 10, 20, 30 ve 40. yıl madalyası almaya hak kazanan mezunlarımızın 31 Mart 2017 tarihine kadar http://kpm.metu.edu.tr/sites/all/themes/kpm/mezun/kayit adresinden madalya talebinde bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar talepte bulunmayan mezunlarımıza isimli madalya üretilemeyecektir. İsimlerini belirtilen listede bulamayan mezunlarımız mezun@metu.edu.tr adresine mail atarak durumu bildirebilirler.

2. Madalya talebinde bulunan mezunlarımız isimlerini aşağıdaki adresten kontrol edebilirler. http://kpm.metu.edu.tr/sites/all/themes/kpm/mezun/liste  

3. 45, 50 ve 55. yıl madalyalarının tamamı üretilecektir. İlgili mezunlarımızın herhangi bir talep gerçekleştirmesine gerek yoktur. http://kpm.metu.edu.tr/sites/all/themes/kpm/mezun/liste adresinden isimlerinin talep listesinde olup olmadığını kontrol edebilirler. İsimlerini listede bulamayan mezunlarımız mezun@metu.edu.tr adresine mail atarak durumu bildirebilirler.

4. Listelerde ismi bulunmayan ve durumu bildiren mezunlarımızın ismi, kontrol edildikten sonra, ayrı bir listede tutulmaktadır. Bu mezunlarımızın madalyaları da üretilecektir.

5. Lütfen başkası adına talepte bulunmayınız. Yalnızca bir talepte bulunma hakkınız bulunmaktadır. Yanlış bir talep olması durumunda lütfen mezun@metu.edu.tr adresi ile iletişime geçiniz.

6. Eğer talep etme linkinde liste yerine başka bir isim çıkıyorsa IP çakışması nedeniyle böyle bir uyarı almaktasınız. Bu durumda lütfen kişisel bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan talep işlemini tekrar deneyiniz.

Not: Lütfen geçmiş yıllara yönelik madalya talebinde bulunmayınız. Geçmiş yıllara yönelik madalyalarınızı odtuden.com.tr adresinden sipariş edebilirsiniz.