İş İlanları

Satış ve Pazarlama Bölümü Mühendisleri ve Tasarım Mühendisleri | SAMSUN MAKİNA SANAYİ A.Ş  • Kurum/Firma: SAMSUN MAKİNA SANAYİ A.Ş
  • Pozisyon: Satış ve Pazarlama Bölümü Mühendisleri ve Tasarım Mühendisleri
  • İşveren Web Sitesi: http://www.samsunmakina.com.tr/

İlan Bitiş Tarihi: 15.10.2021


Genel Nitelikler ve İş Tanımı

Firmamız, Samsun Makina Sanayi A.Ş.’nde, Ankara merkez binasında çalıştırılmak üzere ODTÜ’den mezun arkadaşlarımızla çalışmak isteriz. Samsun Makina Sanayi A.Ş (SMS), 50 yıllık tecrübesi ile yurtiçinde ve yurtdışında sulama, içme suyu, atık su ve altyapı ekipmanlarının projelendirilmesi, üretilmesi, montajı ve devreye alınması konusunda vermekte olduğu hizmetleri ile Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından birisidir. 1967 yılında santrifüj pompalar ile başlayan imalat programımız bugün kelebek vanalar, metal ve elastomer yataklı sürgülü vanalar, tilting, çalpara ve nozzle tip çek vanalar, hava tahliye vanaları, demontaj parçaları, yangın hidrantları ve düktil boru bağlantı parçaları (fittings) ile çok geniş bir program dahilinde sürmektedir. 2002 yılı sonu itibariyle faaliyete geçen düktil döküm boru fabrikası bu konuda Türkiye’nin ilk fabrikası olma özelliği taşımaktadır. Firmanın Merkezi Ankara’da olup fabrikaları Samsun ve Adana’dadır.

Açık pozisyonlarımız:

  • Satış ve Pazarlama Bölümü Mühendisleri – Mühendislik, Fizik ve Kimya bölümlerinden mezun, analitik düşünme yeteneğine sahip, iletişim becerileri gelişmiş, iyi derecede ingilizce bilen, tercihen ikinci dili olan, MS office programlarını iyi derecede kullanabilen gençler, ve
  • Tasarım Mühendisleri – Proje – Ar-ge bölümünde çalıştırılmak üzere Makina Mühendisliği bölümü mezunu, tasarım, Ar-ge konularına meraklı, Autocad, CFD programlarını kullanmayı ve tercihen akış analizleri yapmayı bilen (Ansys), tercihen Inventor veya solidworks katı modelleme programını iyi kullanabilen, iyi derecede ingilizce bilen gençler ile birlikte olmayı tercih ediyoruz.
  • Arkadaşlarımıza yüksek lisans programlarına devam etme imkanı sunulmaktadır.
  • Sektörde nitelikli insan kaynağını geliştirmek ve yetiştirmek için uzun süre bir arada çalışabileceğimiz genç arkadaşlar aramaktayız.

Başvurular: nurdany@samsunmakina.com.tr