Staj İmkanları

Staj fırsatlarını odtum.network ve https://www.yetenekkapisi.org üzerinden takip edebilir ya da bölümünüzün staj koordinatörü ile iletişime geçebilirsiniz!


Staj Koordinatörleri

BÖLÜM STAJ KOORDİNATÖRLERİ

Bölüm Öğretim Üyesi E-posta
Mimarlık Öğr. Gör. Dr. Ayşem Berrin Çakmaklı Doç. Dr. Ali Murat Tanyer Doç. Dr. Haluk Zelef Prof. Dr. Neriman Şahin Güçhan cakmakli@metu.edu.tr tanyer@metu.edu.tr zelef@metu.edu.tr neriman@metu.edu.tr
Şehir ve Bölge Planlama Prof. Dr. Emine Yetişkul Şenbil yetiskul@metu.edu.tr
Endüstri Ürünleri Tasarımı    
Biyolojik Bilimler Prof. Dr. Sertaç Önde sertac@metu.edu.tr
Kimya Prof. Dr. Metin Zora zora@metu.edu.tr
Tarih    
Matematik Bölümümüzde zorunlu staj bulunmadığı için staj koordinatörü bulunmamaktadır.  
Felsefe Prof. Dr. Halil Turan hturan@emtu.edu.tr.
Fizik Doç. Dr. Hande Toffoli ustunel@metu.edu.tr
Psikoloji Doç. Dr. Aslı Kılıç Özhan Dr. Öğretim Üyesi Yonca Toker askilic@metu.edu.tr ytoker@metu.edu.tr
Sosyoloji Dr. Öğretim Üyesi Çağatay Topal catopal@metu.edu.tr
İstatistik Prof. Dr. Vilda Purutçuoğlu Arş. Gör. Onur Çamlı vpurutcu@metu.edu.tr camli@metu.edu.tr
İşletme Doç. Dr. Adil Oran adiloran@metu.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Arş. Gör. Burcu BABAYİĞİT babayigi@metu.edu.tr
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümümüzde staj koordinatörü bulunmamaktadır.  
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi    
Eğitim Bilimleri Prof. Dr. Cennet Engin Demir cennet@metu.edu.tr
Temel Eğitim Doç. Dr. Feyza Tantekin Erden tfeyza@metu.edu.tr
Yabancı Diller Eğitimi Öğr. Gör. Dr. Deniz ÇOPUR dsalli@metu.edu.tr
Beden Eğitimi ve Spor Bölümümüzün Lisans Programı kapalı olduğundan dolayı staj koordinatörümüz bulunmamaktadır.  
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Prof. Dr. Esen Kondakçı Prof. Dr. Jale Çakıroğlu Prof. Dr. Mine Işıksal Prof. Dr. Ayhan Kürşat Erbaş esent@metu.edu.tr jaleus@metu.edu.tr misiksal@metu.edu.tr erbas@metu.edu.tr
Havacılık ve Uzay Mühendisliği Doç. Dr. Melin Şahin          Doç. Dr. Utku Kanoğlu         Dr. Öğretim Üyesi A.Türker Kutay  msahin@metu.edu.tr kanoglu@metu.edu.tr kutay@metu.edu.tr
Kimya Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi Emre Büküşoğlu emrebuk@metu.edu.tr
İnşaat Mühendisliği Belgin Turan turanb@metu.edu.tr
Bilgisayar Mühendisliği Öğr. Gör. Dr. Ayşenur Birtürk Öğr. Gör. Dr. Cevat Şener birturk@ceng.metu.edu.tr sener@ceng.metu.edu.tr
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Doç. Dr. Afşar Saranlı Dr. Öğretim Üyesi Elif Vural afsars@metu.edu.tr velif@metu.edu.tr
Mühendislik Bilimleri    
Çevre Mühendisliği Doç. Dr. Tuba Hande Bayramoğlu etubahan@metu.edu.tr
Gıda Mühendisliği Prof. Dr. Serpil Şahin serp@metu.edu.tr
Jeoloji Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi Ali İmer aimer@metu.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kemal Tural Dr. Öğretim Üyesi Bahar Çavdar Doç. Dr. Serhan Duran tural@metu.edu.tr bcavdar@metu.edu.tr sduran@metu.edu.tr
Makina Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi Ali Emre Turgut aturgut@metu.edu.tr
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi Bilge İmer bimer@metu.edu.tr
Maden Mühendisliği Prof. Dr. Celal Karpuz karpuz@metu.edu.tr
Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi İsmail Durgut durgut@metu.edu.tr
Temel İngilizce    
Modern Diller    
Türk Dili    
Müzik ve Güzel Sanatlar Berrak Erdal erberrak@metu.edu.tr