Staj İmkanları

Staj fırsatlarını https://www.yetenekkapisi.org üzerinden takip edebilir ya da bölümünüzün staj koordinatörü ile iletişime geçebilirsiniz!


Staj Koordinatörleri

BÖLÜM STAJ KOORDİNATÖRLERİ

BölümÖğretim ÜyesiE-posta
Endüstriyel TasarımÖğr. Gör. Ataman Özdemirozdemira@metu.edu.tr
Mimarlık
Şehir Bölge PlanlamaProf. Dr. Emine Yetişkul Şenbilyetiskul@metu.edu.tr
Biyolojik BilimlerProf. Dr. Sertaç Öndesertac@metu.edu.tr
FelsefeProf. Dr. Halil Turanhturan@metu.edu.tr
FizikDoç. Dr. Hande Toffoliustunel@metu.edu.tr
İstatistik
KimyaDr. Öğr. Üyesi Çağatay Dengizdengizc@metu.edu.tr
MatematikBölümümüzde zorunlu staj bulunmadığı için staj koordinatörü bulunmamaktadır.
Psikoloji
SosyolojiDoç. Dr. Çağatay Topalcatopal@metu.edu.tr
TarihBölümümüzde zorunlu staj bulunmadığı için staj koordinatörü bulunmamaktadır.
İktisat
İşletmeDoç. Dr. Adil Oranadiloran@metu.edu.tr
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Uluslararası İlişkilerAraş. Gör. Burak Erdinçberdinc@metu.edu.tr
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri EğitimiDr. Öğr. Üyesi Gülfidan Cangcan@metu.edu.tr
Matematik ve Fen Bilimleri EğitimiProf. Dr. Ceren Öztekin
Prof. Dr. Esen Uzuntiryaki Kondakçı
Dr. Öğr. Üyesi Işıl İşler Baykal
ceren@metu.edu.tr
esent@metu.edu.tr
iisler@metu.edu.tr
Temel EğitimDr. Öğr. Üyesi H. Özlen Demircandozlen@metu.edu.tr
Yabancı Diller EğitimiÖğr. Gör. Dr. Deniz Çopurdsalli@metu.edu.tr
Bilgisayar MühendisliğiÖğr. Gör. Dr. Ayşe Nur Birtürkbirturk@ceng.metu.edu.tr
Çevre MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi Sema Sevinç Şengörssengor@metu.edu.tr
Elektrik ve Elektronik MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi Elif Vuralvelif@metu.edu.tr
Endüstri MühendisliğiProf. Dr. Serhan Duran
Prof. Dr. Sedef Meral
sduran@metu.edu.tr
sedef@metu.edu.tr
Gıda MühendisliğiMukaddes Ünver
Araş. Gör. Özge Güven
Araş. Gör. Hilal Samut
Araş. Gör. Ülkü Ertuğrul
Araş. Gör. Ozan Taş
Araş. Gör. Elif Gökçen Ateş
Araş. Gör. Demet Sönmezler
Araş. Gör. Furkan Erdem
mukaddes@metu.edu.tr
oguven@metu.edu.tr
hsamut@metu.edu.tr
ulkuer@metu.edu.tr
ozantas@metu.edu.tr
elifgokcensakar@gmail.com
demet.sonmezler@metu.edu.tr
furkaner.erdem@gmail.com
Havacılık ve Uzay MühendisliğiDoç. Dr. Melih Şahin
Dr. Öğr. Üyesi Özge Başkan Perçin
Dr. Öğr. Üyesi Halil Ersin Söken
msahin@metu.edu.tr
obaskan@metu.edu.tr
esoken@metu.edu.tr
İnşaat MühendisliğiBelgin Turanturanb@metu.edu.tr
Jeoloji MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi Ali İmer
Araş. Gör. Gül Şen
aimer@metu.edu.tr
guls@metu.edu.tr
Kimya MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi Emre Büküşoğluemrebuk@metu.edu.tr
Maden MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi Onur Gölbaşı
Araş. Gör. Karden Büyüktanır Aktar
golbasi@metu.edu.tr
karden@metu.edu.tr
Makina MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi Ali Emre Turgut
Doç. Dr. M. Bülent Özer
Dr. Öğr. Üyesi Orkun Özşahin
aturgut@metu.edu.tr
ozerb@metu.edu.tr
ozsahin@metu.edu.tr
Metalurji ve Malzeme MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi Bilge İmerbimer@metu.edu.tr
Petrol ve Doğal Gaz MühendisliğiDr. Öğr. Üyesi İsmail Durgutdurgut@metu.edu.tr